آخرین اخبار و مقالات

نسخه جدید Gmail به زودی منتشر می شود

نسخه جدید Gmail به زودی منتشر می شود

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ / تکنولوژی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

۵ ویژگی آیفون X که برای شما جالب خواهد بود.

۵ ویژگی آیفون X که برای شما جالب خواهد بود.

گروه خبری شرکت نرم افزاری فرداد / مقاله

آیفون X که با نام آیفون ده نیز شناخته میشود، تلفن هوشمند ساخت شرکت اپل می باشد که سپتامبر ۲۰۱۷ معرفی شد. آیفون X به دلیل تغییر ظاهری نسبت به تلفن های هوشمند قبلی این شرکت و همینطور ویژگی های جدید و جالبی که داشت مورد استقبال قرار گرفت و تا امروز فروش خوبی در سراسر دنیا داشته است ، حال ما می خواهیم ۵ تا از ویژگی های منحصر به فرد این تلفن همراه معرفی کنیم.

(به جز صفحه نمایش بزرگ و قاب باریک )

 

اعلان های lock screen فقط برای چشم های شما : lock screen  لیستی کوتاه از اعلان های ارسال شده برای شما نمایش می دهد ، با این قابلیت جدید در آیفون X گوشی پس از تشخیص چهره فرد جزئیات اعلان ها را نمایش می دهد.

iphone-x-notification-previews-hidden-and-exposed

 

ثبت سلفی های پرتره فانتزی : با استفاده از فناوری تشخیص چهره آیفون میتوان تصاویر پرتره گرفت همچنین آیفون آپشن های جدیدی را برای تنظیمات نور این تصاویر طراحی کرده است.

iphone-x-portrait-lighting_h

سوئیچ آسان بین برنامه ها : به جز راه معمولی سوئیچینگ بین برنامه ها ، راه سریع تری نیز وجود دارد به این صورت که انگشت خود را در لبه نوار پایین قرار دهید و سپس راست را بچرخانید به این صورت برنامه عوض خواهد شد.

iphone-x-app-switcher

ضربه بزنید تا بیدار شوید ! : آیفون X ویژگی های ضربه بزنید تا بیدار شود معرفی کرد ، بدین معنی که هنگامی که صفحه نمایش قفل شده است، می توانید روی صفحه نمایش ضربه بزنید تا صفحه lock screen را ببینید . (البته این قابلیت قبلا در گوشی های شرکت ال جی ، ایسوس همچنین مدل های قدیمی تر اپل مانند SE و ۶sنیز وجود داشت. )

iphone-x-tap-to-wake

صرفه جویی در زمان هنگام ورود به وب سایت ها: این قابلیت باعث میشود تا تلفن همراه پس از تشخیص چهره شما، فیلدهای مربوط به اطلاعات کاربری شما را پر می کند ، در این صورت شما از وارد کردن میلیون ها بار اطلاعات خود خلاص خواهید شد.(بیشترین کاربران اطلاعات حساب خود را ذخیره کرده و از این قابلیت برای تایپ نکردن اطلاعات حساب خود استفاده می کنند.)

8-credit-cards