آخرین اخبار و مقالات

نسخه جدید Gmail به زودی منتشر می شود

نسخه جدید Gmail به زودی منتشر می شود

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ / تکنولوژی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

گزارش بلک کراش و کالر بندینگ در صفحه نمایشگر Samsung S9

گزارش بلک کراش و کالر بندینگ در صفحه نمایشگر Samsung S9

گروه خبری شرکت نرم افزاری فرداد / تکنولوژی

نمایشگرهای سامسونگ یکی از نقاط قوت این کمپانی است ، بطوریکه این شرکت بهترین پانل های AMOLED را در جهان   می سازد. در حقیقت یکی از دلایلی که مردم محصولات این شرکت را خریداری می کنند همین پنل های AMOLED هستند و طبق بررسی ها نمایشگرهای Samsung S9  و +S9 دارای بهترین نمایشگرهای موجود در بازار هستند.

با این حال، متاسفانه توسط برخی از کاربران Samsung S9 مشکلاتی از صفحه نمایشگر این تلفن ها گزارش شد. یکی از این مشکلات کالر بندینگ یا ریش ریش شدن و موج دار شدن صفحه نمایش هنگام رندرینگ (نمایش تصاویر سه بعدی در نمایشگر دو بعدی)عکس های سیاه و سفید می باشد.

crushed-blacks-oled-1024x575

مشکل دیگری که گزارش شده بلک کراش است که با وجود آن قسمت هایی از صفحه نمایشگر هنگام نمایش یک عکس یا ویدئو در محیط تاریک ، سایه هایی بر روی صفحه نمایش ایجاد می شود در نتیجه محیط تاریک تر نشان داده می شود و این مورد در بعضی مواقع موجب از دست رفتن جزئیات می شود. این موضوع در نمایشگرهای قدیمی بسیار مشاهده می شد ولی امروزه تولید کنندگان نمایشگرها به دنبال حل این مشکل هستند.

البته در پایان باید این موضوع را نیز ذکر کرد که سامسونگ واکنشی نسبت به این شکایات نداشته است و براین اساس احتمالا این مشکلات فقط برخی از اسمارت فون های این کمپانی تحت تاثیر قرار داده است.