آخرین اخبار و مقالات

نسخه جدید Gmail به زودی منتشر می شود

نسخه جدید Gmail به زودی منتشر می شود

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ / تکنولوژی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

دموی آفیس ۲۰۱۹ در اختیار کاربران سازمانی قرار گرفت.

دموی آفیس ۲۰۱۹ در اختیار کاربران سازمانی قرار گرفت.

گروه خبری شرکت نرم افزاری فرداد / تکنولوژی

شرکت مایکروسافت در آخرین اقدام خود، نخستین پیش‌نمایش از نسخه بعدی مجموعه نرم‌افزاری خود موسوم به «آفیس ۲۰۱۹» را در اختیار کاربران قرار داد.

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی از رایورز به نقل از سایت زد.دی.نت، این پیش‌نمایش که با نام Preview Edition شناخته می‌شود، از روز گذشته به صورت رسمی در اختیار کاربران سازمانی قرار گرفته است تا آزمایش‌ها و بررسی‌های لازم روی آن انجام و اشکالات و نقایص احتمالی آن مشخص گردد.

گفتنی است این نخستین ویرایش مجموعه «آفیس ۲۰۱۹» محسوب می‌شود که تاکنون عرضه شده است، ضمن اینکه مایکروسافت می‌گوید مجموعه مذکور صرفاً قابلیت نصب و اجرا روی سیستم‌عامل ویندوز نسخه ۱۰ را دارد.

مطابق اطلاعات منتشره، اغلب قابلیت‌های جدیدی که برای این مجوعه نرم‌افزاری در نظر گرفته شده با قابلیت‌های موجود در مجموعه آنلاین «آفیس ۳۶۵» برابری می‌کند و بر این اساس، پیش‌بینی می‌شود بیشتر کاربران سازمانی تمایلی به استفاده از آن نداشته باشند.
البته دو نرم‌افزار Word و Excel در نسخه جدید، ارتقاء یافته‌اند که به نظر می‌رسد جلب توجه بیشتری کرده و با استقبال مواجه گردند.

از دیگر نرم‌افزارهای موجود در این مجموعه جدید می‌توان به PowerPoint، Outlook، Publisher، Access، Projects، Visio و OneNote اشاره نمود.

«جِیرد اسپاتارو» مدیر مرکز توسعه مجموعه نرم‌افزاری آفیس در شرکت مایکروسافت در این خصوص گفت: «نسخه ProPlus مجموعه آفیس ۳۶۵ جامع‌ترین و کامل‌ترین ویرایش از سری محصولات آفیس محسوب می‌شود و کمترین مشکل برای استقرار آن در محیط‌های سازمانی وجود دارد.»
به گفته وی: «در این میان، آفیس ۲۰۱۹ یک بروزرسانی جامع است که اپلیکیشن‌های مختلف با کارایی جدید را برای کاربران خانگی و سازمانی عرضه می‌کند.»

 

منیع : ایتنا