درباره ما

گروه فناوری اطلاعات فرداد فعالیت خود را در حوزه اینترنت، تجارت الکترونیک و فروش هاست آغاز نمود. اساس اصلی در فعالیت اعضای این خانواده کوچک بر روی کار گروهیست و مهم ترین واژه در فعالیت این خانواده اثر، با کیفیت بالاست زیرا با توجه به روند رو به رشد اینترنت در ایران و صنعت وب سایت،در دنیای گروه فناوری اطلاعات فرداد بر آن شد تا در حوزه های مختلف از طراحی وب سایت های استاتیک و داینامیک تا طراحی گرافیکی و تیزرهای تبلیغاتی و همچنین فروش انواع هاست فعالیت خود را ادامه بدهد.
در گروه فناوری اطلاعات فرداد، اول از همه دادن آگاهی و اطلاعات به مشتریان برای ما از هر نکته ای مهم تر می باشد، چرا که مشتری در این حوزه باید اطلاعات کاملی از فعالیتی که در آینده داشته باشد را کسب نماید و سپس با اطمینان بیشتری قرارداد فعالیت خود را منعقد نماید. طراحی وبسایت منحصر به فرد همراه با انتخاب یک استراتژی مناسب، گامی درجهت موفقیت در فضای مجازی است به همین لحاظ گروه فناوری اطلاعات فرداد، با هدف کمک به رشد و شکوفایی کسب و کارها در فضای مجازی و توسعه تجارت الکترونیک شکل گرفت. در این مسیر همواره تخصص و کاردانی و نیز به کار گیری دانش روز، روشنگر مسیرمان بوده است.
در زمینه فناوری اطلاعات و نیز طراحی و پیاده سازی وب، شرکت های با استعداد و بزرگی در حال فعالیت هستند؛ اما آنچه که گروه فرداد را از دیگران متمایز می سازد، علاوه بر توانایی های ما در این زمینه ها، تمایل ما برای تبدیل شدن به یک شریک قابل اعتماد برای مشتریانمان است. توانایی های ما فقط در فناوری اطلاعات و یا خدمات دیگر که ارائه می کنیم خلاصه نمی شود، بلکه هدف اصلی ما کمک به مشتریان برای رسیدن به نقطه اوج اهدافشان است و در این راه هر آنچه را که در توان مجموعه است، به کار خواهیم گرفت و ما برای پیدا کردن بهترین راه حل همیشه بروز هستیم.


مجوزها

مفتخر هستیم در جهت پیشبرد اهداف شرکت و همچین جلب اعتماد شما مشتریان عزیز برآن شدیم که برای فعالیت در حوضه خدمات اینترنتی مجوزهای لازم را از مراجع مربوطه دریافت نماییم:

در واقع نماد اعتماد الکترونیکی مشخصه ای به منظور اعتماد سازی کاربران در هنگام مراجعه به سایتها و فروشگاه های اینترنتی می باشد. مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وظیفه اعطای نماد اعتماد الکترونیکی را بر عهده دارد .اعطاء این نماد بعد از دریافت کامل مشخصات و مدارک لازمه و تائید شرایط لازم، صورت می پذیرد . تائید فروشگاه های اینترنتی توسط یک موسسه ثالث تاثیر زیادی در جلب اعتماد مراجعه کنندگان خواهد داشت و مراجعه کننده از درامان ماندن اطلاعات خود ایمنی بیشتری احساس می نماید و حتی در صورت سوء استفاده از این اطلاعات می تواند برای شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح مراجعه نماید .

این سامانه تحت عنوان سایت ساماندهی پایگاه های اینترنتی در سال 1385 به منظور ثبت اطلاعات مدیران پایگاه های اینترنتی ایرانی تشکیل شده است. همچنین این پایگاه به عنوان مرجع احراز هویت مدیران پایگاه های اینترنتی در کارگروه تعیین محتوای مجرمانه مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این به استناد آیین نامه ساماندهی و توسعه رسانه ها و فعالیتهای فرهنگی دیجیتال مصوب هیات محترم وزیران تمامی رسانه های برخط می بایست اطلاعات خود را در این سامانه ثبت نمایند.